Clinical Specialist | HOSPITAL PENGAJAR UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
» DEPARTMENT » DEPARTMENT OF MEDICINE » Clinical Specialist

Clinical Specialist

Ketua Jabatan

 

Hamidon Basri (Profesor Dr.)

MD (UKM), MMed (UKM)

Kepakaran: Neurologi

 

 +603-8947 2570

 

 hamidon@upm.edu.my

Neurology

 

Hamidon Basri (Profesor Dr.)

MD (UKM), MMed (UKM)

Kepakaran: Neurologi

 

 +603-8947 2570

 

 hamidon@upm.edu.my

 

 

Wan Aliaa Wan Sulaiman (Profesor Madya Dr.)

MD (UKM), MMed (UKM)

Kepakaran: Neurologi

 

 +603-8947 2558

 

 wanaliaa@upm.edu.my

 

 

Hoo Fan Kee (Profesor Madya Dr.)

MD (USM), MRCP (UK)

Kepakaran: Neurologi

 

 +603-8947 2569

 

 fan_kee@upm.edu.my

 

 

Liyana Najwa Inche Mat (Dr.)

MRCP (UK)

Kepakaran: Neurologi

 

 +603 8947 2483

 

 liyananajwa@upm.edu.my

 

 

Chia Peck Kee (Dr.)

MMed (UKM)

Kepakaran:

 

 +603 8947 2483

 

 peckkeec@upm.edu.my

 

 

Abdul Hanif Khan Yusof Khan (Dr.)

MMed (UPM)

Kepakaran:

 

 0000

 

 ahanifkhan@upm.edu.my

 

 

Loh Wei Chao (Dr.)

MMed (UPM)

Kepakaran:

 

 0000

 

 lohweichao@upm.edu.my

 

Hematology

 

Bahariah Khalid (Profesor Madya Dr.)

MMed (UKM)

Kepakaran: Hematologi

 

 +603-8947 2566

 

 bahariah@upm.edu.my

 

Nephrology

 

Christopher Lim Thiam Seong (Profesor Madya Dr.)

 

Kepakaran: Nephrologi

 

 +603-8947 2559

 

 christopher@upm.edu.my

 

 

Nor Fadhlina Zakaria (Dr.)

MMed (UKM)

Kepakaran: Nephrologi

 

 +603-8947 2790

 

 n_fadhlina@upm.edu.my

 

 

Anim Md. Shah (Dr.)

 

Kepakaran: Nephrologi

 

 +603-8947 2563

 

 hamidon@upm.edu.my

 

 

Wan Zul Haikal Hafiz Wan Zukiman (Dr.)

MBBS (Malaya), MMed (UKM)

Kepakaran:

 

 +603-8609 2966

 

 zulhaikal@upm.edu.my

 

Cardiology

 

Ahmad Fazli Abdul Aziz (Profesor Madya Dr.)

 

Kepakaran: Kardiologi

 

 +603-8947 2560

 

 afazli@upm.edu.my

 

 

Norzian Ismail (Dr.)

 

Kepakaran: Kardiologi

 

 +603-8947 2562

 

 norziani@upm.edu.my

 

 

Foo Yoke Loong (Dr.)

 

Kepakaran: Kardiologi

 

 +603-8947 2388

 

 yokeloong@upm.edu.my

 

Endocrinology

 

Ng Ooi Chuan (Dr.)

MBBS(UM), MRCP(UK)

Kepakaran: Endokrinologi

 

 +603-8947 2668

 

 ngooi@upm.edu.my

 

 

Ooi Cheow Peng (Dr.)

 

Kepakaran: Endokrinologi

 

 +603-8947 2557

 

 cheowpeng@upm.edu.my

 

Dermatology

 

How Kang Nien (Dr.)

MBBS(UM), MRCP(UK), MRCP(LONDON)

Kepakaran:

 

 0000

 

 hkangnien@upm.edu.my

 

 

Wan Syazween Lyana Wan Ahmad Kammal (Dr.)

 

Kepakaran:

 

 0000

 

 syazween@upm.edu.my

 

Respiratory

 

Ummi Nadira Daut (Dr.)

 

Kepakaran: Respiratori

 

 +603-8947 2967

 

 umminadira@upm.edu.my

 

Rheumatology

 

Narisa Sulaiman Sahari (Dr.)

 

Kepakaran: Rheumatologi

 

 +603-8947 2967

 

 narisa@upm.edu.my

Geriaterik

 

Hakimah Mohammad Sallehuddin (Dr.)

 

Kepakaran: Geriatrik

 

 0000

 

 drhakimah@upm.edu.my

 

Penyakit Berjangkit

 

Sazlyna Mohd. Sazlly Lim (Dr.)

 

Kepakaran: Penyakit Berjangkit

 

 0000

 

 sazlyna@upm.edu.my

Perubatan Kecemasan

 

Iskasymar Itam @ Ismail (Dr.)

MBChB (Birm), MemMed (UM)

Kepakaran: Perubatan Kecemasan

 

 +603 8947 2791

 

 iskasymar@upm.edu.my

 

 

Ahmad Luqman Md Pauzi (Dr.)

 

Kepakaran: Perubatan Kecemasan

 

 0000

 

 ahmadluqman@upm.edu.my

 

 

 
 

Kepakaran: Perubatan Kecemasan

 

 0000

 

 

 

Rehablitasi

 

Mazatulfazura SF Salim (Dr.)

 

Kepakaran: Perubatan Rehabilitasi

 

 +603-8609 2967

 

 fazurasf@upm.edu.my

 

Izwan Zuhrin Abdul Malek (Dr.)

MBBS (Malaya)

Kepakaran: 

 

 0000

 

 ewan_1999@upm.edu.my

 

Perubatan Dalaman

 

Anna Misya'il Abdul Rashid (Dr.)

 

Kepakaran: Perubatan Dalaman

 

 0000

 

 annamisyail@upm.edu.my

 

 

Janudin Baharin (Dr.)

 

Kepakaran: Perubatan Dalaman

 

 0000

 

 janudin@upm.edu.my

 

 

Mohd Tawfeq Mohd Noor (Dr.)

 

Kepakaran:

 

 0000

 

 mohdtawfeq@upm.edu.my

 

 

Updated:: 23/08/2019

MEDIA SHARING

HOSPITAL PENGAJAR UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03 9769 5002
03 0000 0000
C1590463774